1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Sistem Gereksinimleri

ANOMALY AGENT İlk inceleme ve Yorum.

ANOMALY AGENT İlk inceleme ve Yorum.
0

Anomaly Agent Enis Kirazoğlu’nun Phew Phew Games adlı oyun stüdyosunun ilk çıkartmasını beklediğimiz 2D Hikaye, Aksiyon ve Macera oyunudur. 2023’ün sonlarına doğru çıkış yapması bekleniyor. Steam’de şu an oyun mevcut ancak sadece istek listenize ekleyebilir ve oyunun çıkış yapmasını bekleyebilirisiniz.

Anomaly Agent

Anomaly Agent tamamen %100 yerli bir oyun olup, bu topraklardan böyle güzel ve nadide oyunlar çıkabilidiğini gösterebilmektedir. Phew Phew Games’in kısa vade deki amacı Anomaly Agent’in oyun severler tarafından sevilmesi ve şirketin diğer projelerine devam edebilmesi için ilk oyunlarının iyi miktarda satılması.

Oyunun Amacı Nedir?

Oyundaki amaç, gizli bir ajanı kontrol etmek ve düşman tesislerini ele geçirmek ve dünyanın dengesini bozan anomalileri durdurmaktır. Bunu yapmak için, oyuncular her seviyede farklı becerileri kullanarak düşmanların savunmalarını aşmalı ve hedefleri başarıyla tamamlamalıdır. Oyunda ajanımızın özel anomali silahları, yakın dövüş teknikleri ve ateşli silahları yer almaktadır. Karekterinizi farklı tarzlarda geliştirerek oynunuza zevk katabilir ve sizi kovalayan düşmanlardan akrobatik hareketler ile kaçabilirsiniz. Olayların gidişatına yön vermek, hikayedeki gizemleri çöz ve dünyayı daha güvenli hale getirebilirisiniz.

Kendi Yorumlarımız

Anomaly Agent, 2D tasarımı ve orta zorlu oyun mekaniği ile oldukça ilgi çekici bir oyun. Bununla birlikte bu oyunun bazı oyuncular tarafından sıkıcı veya tekrarlayıcı olarak algılanabileceğini söyleyebilirim. Ancak, Aksiyon, Macera oyunlarından hoşlananlar için Anomaly Agent, eğlenceli ve zorlu bir deneyim sunabilir. Oyunun kontrol mekanizmaları oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Bu, oyuncuların oyuna hızlıca adapte olmalarına yardımcı olur ve oyunun zorluklarıyla mücadele etmelerine daha fazla zaman ayırmalarına olanak tanır. Oyundaki müzikler de minimalist bir yaklaşımla tasarlanmıştır ve oyunun atmosferine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Anomaly Agent müzikleri, oyuncuların odaklanmasına ve oyunun zorluklarını aşmalarına yardımcı olabilir. Sonuç olarak, Anomaly Agent, minimalistik tasarımı, orta zorlu oyun mekaniği ve kolay kontrol mekanizmaları ile beceri tabanlı bulmaca oyunlarından hoşlanan oyuncular için ideal bir seçenek olabilir. Oyunun tekrar eden oyun mekaniği ve bazı oyuncular için rahatsız edici olabilen reklamları gibi dezavantajları olsa da, oyunun eğlenceli bulmacaları ve beceri gerektiren zorlukları, oyuncuların meşgul olmalarını ve becerilerini geliştirmelerini sağlar.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: İntel i5+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm10
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Bilişim bölümünden mezunum. 4 yıldır yazarlıkla uğraşıyorum. Kendimi programlama, web tasarımı ve Mobil programlama alanlarında da geliştirdim. Wordpress'e hakimim.

Yorum Yap