1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
Trendlerdeki Yazı

İnstagram Parayla Mavi Tik Alma

İnstagram Parayla Mavi Tik Alma
Meta Verified ile İnstagram Mavi Tik Alma
0

İnstagram’da parayla mavi tik satın alma işlemi şu an için Türkiyede bulunmamaktadır. Fakat kendimizi yurtdışında gösterip instagram mavi tik satın alabiliriz. Bu yazımızda instagram meta verified ile mavi tik nasıl alınır onu anlatacağız. Keyifli okumalar

İnstagram Meta Verified Nedir?

İnstagram Meta Verified, instagram’ın sunmuş olduğu ücretli abonelik sistemi sayesinde para ile mavi tik satın alabilmemizi sağlayan bir sistemdir. Meta Verified sadece mavi tik değil daha bir çok ayrıcalık sağlamaktadır. Örneğin: Gönderileriniz instagram’da daha fazla öne çıkar ve hesabınız daha fazla kitleye ulaşır.

İnstagram Mavi Tik’i Parayla Nasıl Alırız?

İnstagram’da Mavi Tik Satın alma işlemi yazının başında da belirttiğimiz gibi şu an için Türkiyede yapılamamaktadır. Fakat VPN yöntemi ile dilediğiniz kadar hesaba Meta Verified sayesinde mavi tik satın alabilirsiniz.

Gelelim Mavi Tik’i nasıl alacağımıza. Öncelikle bizi yurtdışında gibi gösterecek gerçekçi bir VPN’a ihtiyacımız var. VPN olarak herhangi birini kullanabilirsiniz. VPN yi aktif ettikten sonra google’a “find my ip adress” yazıp güncel ip adresinizi sorgulatarak hangi ülkeye bağlı olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Şimdi buraya kadar her şey tamam VPN’yi aktif ettik ip adresimize baktık şimdi ne yapacağız?

VPN ile İnstagramda Mavi Tik Alma

Herhangi bir VPN yi yükledikten sonra telefonunuzda 1 2 gün boyunca sürekli VPN ile gezinti yapmalısınız. İnstagram’a sürekli VPN ile girip çıkmalısınız ki instagram sizin konumunuzu yurtdışı olarak algılasın ve Meta Verified bekleme listesine eklesin.

Meta Verified Bekleme Listesi Nedir?

İnstagram Mavi Tik’i öyle kolay vermiyor her ne kadar konumumuzu ayarlasak da TIKLA yandaki linkten Meta Waitlist’e başvuru yapmanız gerekiyor. Başvurudan sonra aşağıdaki gibi bekleme listesine alındığınız belirtilecek.

VPN ile bekleme listesine girdikten sonra Maximum 1 hafta VPN yi kapatmadan sürekli instagram hesabınızda takılın (Konumu yurtdışı olarak algılaması için), sonrasında mail adresinize Meta’da bildirim gelecek ve instagram ayarlar bölümünde aşağıdaki gibi bir menü gelecek. Meta Verified Aktif olacak

Meta Verified Aktif Şimdi Ne Yapacağız?

Metfa Verified aktif olduktan sonraki işlemler oldukça basit. Meta Verified’e tıklayıp adımları takip edip kredi kartı bilgilerinizi girip ödemeyi yaptıktan sonra en geç 1 saat içerisinde hesabımız Mavi Tikli olmuş olacak.

Önemli Noktalar

  • VPN Olmadan instagram hesabınıza KESİNLİKLE giriş yapmayın.
  • VPN’nin aktif olduğundan emin olun google’a Find My İp Adress yazıp ip adresinizi kontrol edin
  • Meta Waitlist’e başvuru yapın aksi takdirde gelmeyebilir.
  • Kullandığınız instagram hesabına alamazsanız yeni hesap açıp deneyin MUTLAKA olacaktır.
  • Bu işlemler için sizden ücret talep edenlere kesinlikle itibar etmeyin.
  • İnstagram Meta Türkiye’de ne zaman aktif olacağı şu an bilinmemektedir.
  • Ödeme yönteminiz kabul edilmezse başka bir bankanın sanal kartını deneyin.
  • Ödemelerinizi sanal kartla yapmanız daha güvenli olacaktır.
  • VPN üzerinden konumunuzu ABD yapmanız yeterli olacaktır.

Sonuç

Bu yazımızda size Meta Verified üzerinden İnstagram Mavi tik nasıl alınır onu anlattık. Meta Verified ile mavi tik alabilmenin yolu bu makaleden geçiyor :)

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web Site Admin

Yorum Yap