İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Genel
 3. Tik Tok Beğeni – Tik Tok Beğeni Hilesi
kusucam

Tik Tok Beğeni – Tik Tok Beğeni Hilesi

Tik Tok Beğeni
1

Tik tok beğeni hilesi yaparak yüksek kaliteli hesaplara sahip olmanız artık mümkün. Tik tok ta popüler olmak çok daha kolay. Videolarınız daha çabuk trendlere girmesini sağlar. Beğenen hesaplar tamamen bot ve kullanılmayan hesaplarsa , size pek yararı olmayacaktır. Tek işlevi beğeni veya takip etmek olan hesapların etkisi sınırlandırılmıştır. Kısaca takipçi ve beğeni attığımda hesabım trendlere çıkacak diye bir düşünceniz olmasın. Tik tok beğeni hilesi yaptıktan sonra etkileşimi düşen bir çok hesap mevcut. 2019 Yılında bu hileleri yapanlar %80 artmıştır. Etkileşimi olmayan hesapların yararı yoktur. Bunlara örnek vermek gerekirse , profil hesabı değişmeyen , yorum yapmayan , ayarlarını güncellemeyen , hikaye atmayan hesaplar örnektir. Bu hesaplar 1 ay boyunca hep aynı işlevi yapınca etkileşimi düşer. Size bir yarar sağlamaz. Black list ‘ e düşmüş hesapların yararları değil zararları vardır. Yazımızı Okumadan beğeni atmanız sizin zararınıza olabilir.

Tik Tok Beğeni Hilesi

Tik beğeni hilesini aktif hesaplardan yaparsanız size faydası kesinlikle olacaktır. Normal beğenen hesaptan farkı olmayacaktır. Etkileşim sağlar ve trendlere girme şansınızı yükseltir. Çok ucuz servisleri tercih etmeniz etkileşimi düşük ve tamamı tek kişi tarafından kurulmuş %100 bot hesaplardır. Sizlere en uygun servisleri seçmeniz için yüksek beğeni almamamız gerekmektedir. 50 – 100 Beğeni atarak kullanıcıların kaliteli olup olmadığını anlayabilirsiniz. Hesapların kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabilirim diye düşünüyorsanız bu konuya biraz açıklık getirelim.

 • Profil Fotoğrafı Olmalı
 • En az 10 Gönderi paylaşmış olması gerekiyor
 • Adı veya Kullanıcı adı kod şeklinde olmamalı
 • Takipçi Sayısı 100 ‘ ün altında olmamalı

Bunlara göre hesabın etkileşimi olup olmadığını anlamanız daha kolay olacaktır. Tik tok beğeni hilesinin sizlere yararının olması için bu maddelere önem vermeniz gerekmektedir. Yarısı fotoğraflı ve yarısı bot hesap olan bir servisinde yararı yoktur. Etkileşimsiz hesapların verdiği profilli hesaplar dengeleyemez. Etkileşim paylaştığınız videonun trendlerde veya hastaglar ‘ da görünmesini sağlar. Bir ünlünün paylaşımı hastag da ön plana çok daha kolay çıkar.

Tik Tok Beğeni 2018 – 2019

Tik tok Beğeni hilesi 2018 yılında kullanımı yaygın değildi. Kullanıcı sayısı arttıkça ön planda olmak isteyen bir çok kişi hile yapmaya başvurmuştur. Tik tok beğeni hilesi 2019 yılında ise artık çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Buna ünlülerde dahildir.

Tik Tok Beğeni Fiyatları

Tik tok Beğeni hilesi fiyatları güncel olarak her ay değişmektedir. Kullanımı yaygınlaştıkça , servis sağlayan firmalarda bir o kadar artmaya başlamıştır. Buda bizlere alternatif fiyatlar sunmaya başlamıştır. Ucuz fiyatlar ve pahalı fiyatlarla günümüzde bir çok fiyat bilgisine sahip olmuşuzdur. Beğeni fiyatlarını 2018 ve 2019 Yılları arası bir sıralayalım. Fiyatların En az ve en fazla ortalama fiyatları nelerdir ? ve ne kadar değişim olmuştur. Yüksek fiyatamı düşük fiyatamı alışveriş yapıyorsunuz , anlamanıza yardımcı olalım.

 • 2018  Beğeni En Düşük Fiyatı : 3.5 TL
 • 2018 Beğeni En Yüksek Fiyatı : 15 TL
 • 2019  Beğeni En Düşük Fiyatı : 5 TL
 • 2019  Beğeni En Yüksek Fiyatı : 45 TL

Son Zamanlardaki fiyat farklarını yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Fiyat düştükçe beğeni kalitesinin düştüğünü unutmamanız gerekir. 2000 beğeni alacağınıza 250 , 500 beğeni alın ama kaliteli beğeni satın alın. Her pahalı fiyatın kaliteli Beğeni olacağı anlamına gelmez. Bu yüzden deneme olarak kendinize küçük bir miktar beğeni atmanız gerekir. Referans bakiyesi’de ilgili siteden isteyebilirsiniz. Buna göre ödeme yapmanız ödeme yaptıktan sonra pişman olmanızın önüne geçebilir. Bu paneller para iadesi yapmamaktadırlar.

Tik Tok Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Tik tok beğeni hilesi yapımı oldukça basittir. Bu hileyi yapabileceğiniz 2 tür sistem bulunmaktadır. Smm Panel ve Paneldir. Panel ‘ den anlık olarak beğeni veya takipçi atmanız mümkündür. Ama bu panellerin riski yüksektir. Giriş yaparken kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmaktasınız. Buda şifrenizin 2. bir kişiyle paylaşmanız anlamına gelir. Hesabınız her an çalınabilir. Bu yöntemi kesinlikle önermiyoruz. Olan beğeni ve takipçileriniz de gidebilir. Yüksek bir hesaba sahipseniz güvenli diye tabir ettiğiniz bir site bile hesabınızın şifresini değiştirebilir. Bu yüzden Bu Yöntemi önermiyoruz. Tik tok hilesi smm panellerde nasıl yapılır aşağıdaki tablodan yapımın ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz.

 • İlgili Panele Kayıt olunur
 • Kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapınız
 • Bakiye yükleyiniz
 • Sipariş ver sayfası açınız
 • Size uygun servisi ve sayısını seçip sipariş veriniz
 • Siparişler kısmından siparişinizi takip ediniz

Kullanımı bu kadar basit ve kolaydır. Hemen hemen herkesin yapabileceği bir hiledir. Medya bilgisi sizlerin güvenli bir şekilde takipçi almanızda yardımcı olur. Bazı panellerin ödemeleri açık olduğu halde servisleri çalışmayabiliyor. Bu yüzden destek bileti açıp servislerin çalışıp çalışmadığını sormanız paranızı yatırdıktan sonra iade için uğraşmanızın önüne geçer.

Tik Tok Beğeni  Zararları

Tik tok Beğeni hilesi zararları olduğunu biliyor muydunuz? Etkileşimsiz hesaplar sizi trendlerde gözükmenize yardımcı olmak yerine , trendlere girmenize engel olmaktadır. Beğen hilesi zamanla hesabınızın etkileşimini düşürüp bot hesaplarla sizi bir tutabilir.

 • Etkileşiminiz Düşer
 • Hesabınız black list ‘ e düşebilir
 • Bot hesaplarla sizi bir tutabilir
 • Trendlere Girmenizi engeller
 • Videolarınızın beğeni sayısı düşer
 • İzlenme sayılarınız en düşük seviye gelir
 • Botlar kapandıkça beğeni sayıları düşer
 • Hesaplarınız önerilmez

Her zaman % 100 bot hesaplardan beğeni atmanız sizleri bu sorunlarla karşı karşıya bırakabilir. Bu sorunları yaşamamak için beğeni hilesi yaparken etkileşimi yüksek hesaplardan yapmanız gerekir. Diğer şekilde yapacağınız her beğeni hesabınıza sadece görünüş katkısı sağlar. Medya bilgisi olarak beğeni hilesini ilk sahte ( fake ) hesaplardan deneyip kaliteli olup olmadığını anladıktan sonra atmanızdır. Her zaman ucuz fiyatı tercih etmeniz hesabınıza zarar verebilir. Şöyle düşünmek gerekir. Videonuzu 400 kişi beğeniyor. Bunlardan hiç biri sizi takip etmiyor. Trendlerden beğenmiyor. Sizce size faydası ne kadar olabilir ? Mantık olarak bazı şeyleri düşünüp hareket etmeniz hesabınıza zarar verecek bir şeyleri yapmanızın önüne geçer.

Beğeni Hilesi Faydaları

Beğeni Hilesi Faydalarından birazda bahsedelim. Eğer hesaplar aktif ve etkileşimli ise ilk 10 dk ‘ da aldığı beğeni , izlenme , yorum sayısına göre trendlere çıkmanız çok daha kolaylaşır. Bu bir anda olmaz. Devamlı şekilde ( 5 – 10 ) gün gibi bir süreçte beğeni atmanız , hesabınıza katkı sağlayacaktır. Tabi ki her şeyi fazla abartmamak gerekiyor. Az az yükselterek atmanız daha sağlıklı olacaktır.

 • Trendlere Çıkmanızı Sağlar
 • Beğenileriniz Yükselir
 • İzlenme ve Yorumlar Artar
 • Etkileşim Yükselir
 • Önerilen hesaplar arasına girebilirsiniz.

Bunlar Sadece etkileşimli hesaplar için geçerlidir. Diğer 100% bot hesapları için geçerli değildir. Etkileşim olayı bu olaylarda ciddi fark sağlamaktadır. Size fayda yerine zarar veren hesapları kullanan panellerden uzak durmalısınız.

Tik Tok Beğeni Satın Al

Tik tok Beğeni satın alarak diğer kullanıcılardan daha çok beğeniye sahip olabilirsiniz. Beğeni hilesi bir çok kişinin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Satın alırken dikkat edilmesi gereken şeyleri yukarıda belirttim. Tik tok beğeni hilesi satın alarak hesabınıza fayda sağlayabilirsiniz. Günümüzde bir çok panelden kendinize beğeni satın alabilir veya atabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli şekilde atmanız birinin güvenli birinin güvensiz olduğu anlamına gelir. Tik tok beğeni kazan gibi sitelere pek aldırış etmeyiniz. Tik tok beğeni hilesi ücretsiz diye bir başlık gördüğünüzde hesap şifrenizi girmemeniz gerekir. Bu tür siteler sizin şifrenizi alıp değiştirebilir. Denemeniz bile hesabınızın başkasının eline geçmesine sebebiyet verir.

Tik tok Beğeni Kazan

Tik tok beğeni kazan yazan web siteleri genellikle kimlik avı yapan sitelerden oluşmaktadır. Girdiğiniz şifreniz 2. bir kişiye geçmesi hesabınızın güvenliği açısından ciddi problemler oluşturabilir. Her zaman güvenip beğeni yolladığınız internet sitesi bile , beğenileriniz yükselince hesabınızı ele geçirebilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için , tik tok beğeni kazan 2018 veya tik tok beğeni kazan 2019 gibi siteler hiç bir şekilde şifre paylaşmayın.

Tik tok beğeni hilesi Ücretsiz

Tik tok beğeni hilesini ücretsiz şekilde kimsenin size sağlayacağını düşünmeyiniz. Sizden bir şekilde karşılığını alacağını unutmayınız. Havuz sistemi gibi bir sistemle sizde başkasının videosunu beğenmektesiniz. Ama bu sitelerin sizin şifrenizi görebileceğini unutmamanız gerekir. Her türlü şekilde hesabınızın güvende olmayacağını bilmeniz gerekir. Yıllardır bu siteler bu şekilde hesap şifrenizi alıp kendi panelleri için kullanıcı veya user olarak kullanmaktadır. Bazı paneller ise bu hesapları parayla satışını gerçekleştir. Kısaca ücretsiz beğeni hilesi hesabınıza bu şekilde tehlikeler açabilir.

Tik Tok Trendler

Tik tok trendlere girmek artık çok daha zor hale gelmiştir. 2019 Yılında trendlere gelen güncellemelerle etkileşimi düşük hesaplara maximum veya minimum erişebileceği kişi sayısı belirlenmektedir. Paylaştığınız hastag diğer kişiler tarafından bu yüzden gözükmemektedir. Etkileşimi düşük bir hesabınızın trendlere çıkması çok daha zordur. Bu sınır hesabınızın yorum beğeni izlenme sayısı arttıkça artmaktadır. Beğeni deyince bot hesaplardan bahsetmiyoruz. Trendlere girmenin en etkili yönlerinden biri sürekli paylaşım yapan bir hesaba sahip olmanızdır. Günde 5 – 10 video paylaşmanız sizi en yakın zamanda ön plana koymaya yetecektir. Doğal yoldan günde 5 video atmanız biraz zor olduğundan , bir çok insan beğeni hilesi gibi yöntemlere başvurmaktadır. Buda çoğu zaman hesaplarınıza zara verir. Bu yöntem trendlere çıkmak için en son uygulayacağınız seçenek olsun.

Tik Tok Trendlere Nasıl girilir ?

 • #hastag kullanımı videoya uygun şekilde yapmanız gerekmektedir.
 • Videonun içeriğiyle ilgili #hastag ve yazı içeriği girilmelidir.
 • Videonuzu diğer hesaplardan paylaşıp ilk 10 dk beğeni ve yorum almalısınız.
 • Kesinlikle bot beğeni ve izlenme kullanmayınız.
 • Hesabınızda her gün 2 – 5 arası video paylaşımı yapın.
 • İlgili hastaglarda’ki gönderilere bakıp , yorum ve beğeni yapın.

Bu kurallara uyduğunuz sürece videolarınızın zamana dayalı bir şekilde ön plana çıkacağını gözlemleyebilirsiniz. Bir anda olmasını beklemek yerine 15 – 20 gün arası bir süre yaprak sonuçları yorum atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap